Szukana fraza:

Miejscowość     

Cena            od do   

Kategorie

Facebook

pozycjonowanie stron Częstochowa
darmowe ebooki
Reklama na samochodach Warszawa
transport osób Katowice
Raport bezpieczeństwa kosmetyków

Newsletter

E-mail:
Zgadzam się z regulaminem
oraz z polityką prywatności
Bądź na bierząco, zapisz się na newsletter aby otrzymywać codziennie najnowsze ogłoszenia z serwisu.

PolecamySzkolenia BHP Świętochłowice Mysłowice
szkolenia BHP i ppoż, sklep BHP
przejdź do strony z opisu
Dodaj swój box


Detektyw Częstochowa
Biuro detektywistyczne w Częstochowie, rozwody, dowody zdrady
przejdź do strony z opisu
Dodaj swój box


Wynajem kontenerów Kraków
odpady o kodzie 17 09 04 Kraków
przejdź do strony z opisu
Dodaj swój box

Polecamy
oferty turystyczne


Regulamin serwisu ogłoszeniowego biznes-oferty.plSerwis biznes-oferty.pl jest darmowy.Ogłoszenia płatne "wyróżnione" nie działają więc proszę nie wysyłać SMS-ów i wybierać opcję "ogłoszenia zwykłe".I. Zasady ogólne
 1. Właścicielem serwisu biznes-oferty.pl jest "MIG hosting" z Kościelca.


 2. Zamieszczenie ogłoszenia w serwisie nie podlega opłacie a dokonać tego mogą zarejestowani jak i nie zarejestrowani Użytkownicy.


 3. Za treść ogłoszenia zamieszczonego w serwisie odpowiada wyłącznie osoba, która to ogłoszenie zamieściła (Użytkownik) i jednocześnie Właściciel nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tej kwestii.

II. Zasady zamieszczania bezpłatnych ogłoszeń
 1. Treść ogłoszenia powinna być zgodna z normami prawno-etycznymi obowiązującymi w Polsce. W szczególności nie tolerujemy ogłoszeń nawiązujących w treści do nienawiści rasowej i religijnej, handlu rzeczami kradzionymi, pornografii, warezu.


 2. Zabronione jest wprowadzanie do obrotu przedmiotów, którymi obrót jest prawnie zakazany, a w szczególności pochodzących z przestępstwa.


 3. Zabrania się zamieszczania ogłoszeń - materiałów o charakterze towarzyskim i/lub z podtekstem erotycznym, jeżeli ich treść wskazuje na zamiar ułatwiania bądź nawiązania kontaktów mających cel inny niż matrymonialny.


 4. Zabrania się wielokrotnego zamieszczania w tej samej kategorii ogłoszeń tego samego produktu lub usługi przez jednego Użytkownika.


 5. Serwis zastrzega sobie prawo przyporządkowania ogłoszeń do właściwej kategorii, biorąc treść ogłoszenia za kryterium przyporządkowania.


 6. W wypadku stwierdzenia niezgodności tytułu lub treści ogłoszenia z postanowieniami niniejszego regulaminu, serwis zastrzega sobie prawo do usunięcia takiego ogłoszenia.


 7. Zabrania się umieszczania w ogłoszeniach nr rachunku konta bankowego do przelewu czy innych informacji do płatności. Serwis nie odpowiada za transakcje wynikające z treści ogłoszeń.


 8. Ogłoszenia zamieszczone na biznes-oferty.pl będą publikowane przez maksymalny okres 6 miesięcy..III. Konsekwencje złamania regulaminu
 1. W przypadku rażącego naruszenia postanowień niniejszego regulaminu serwis zastrzega sobie prawo do zablokowania, bądź usunięcia konta użytkownika a co za tym idzie także wszystkich jego ogłoszeń.


 2. W wyjątkowych sytuacjach sprawy dotyczące ogłoszeń mogą zostać przekazane Policji.


 3. Jeżeli zauważysz na naszym serwisie ogłoszenie z Twoimi danymi teleadresowymi, którego nie jesteś autorem, skontaktuj się z nami. Fałszywe ogłoszenie zostanie usunięte.Administrator serwisuwww.biznes-oferty.pl